Referencje


"Drużyna piłki ręcznej mężczyzn Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, startująca w rozgrywkach drugiej ligi, ma przyjemność zarekomendować Tres - Sport TV, jako godną polecenia telewizję internetową. Poszczególne mecze AZS-u UMK Toruń od 2017 roku można oglądać na żywo za pośrednictwem strony internetowej tres-sport.tv, dostępne są na niej także archiwalne nagrania wideo. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim posługują się operatorzy Tres Sport TV, jakość nagrań jest bardzo dobra.

Właściciel telewizji, jak i pracownicy bardzo rzetelni, kompetentni i zaangażowani w swoją pracę."

Paula Ziomek - kierownik AZS UMK Toruń
"Z telewizją Tres Sport TV mieliśmy przyjemność współpracować podczas decyujących meczów PHL w fazie Play-out w sezonie 2016/2017.

Tres Sport TV zrealizowała i przeprowadziła internetowe transmisje ze spotkań MH Automatyki Gdańsk z Nestą Mires Toruń.

Nasze wspólne działania przebiegały bardzo sprawnie oraz profesjonalnie, a jakość usług świadczonych przez Tres Sport Tv.

W przyszłości, jeśli tylko będzie taka okazja, na pewno skorzystamy z oferty tej firmy"

Przemysław Tutaj

Wiceprezes zarządu

Pomorski Klub Hokejowy S.AKlub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna od dwóch sezonów współpracuje z firmą Tres Event&Media z siedzibą w Toruniu.

Kooperacja polega na realizacji transmisji video live w serwisie Youtube z meczów ligowych hokeja na lodzie rozgrywanych przez naszą drużynę, pod nazwą ligową Nesta Mires Toruń. Tres Event&Media oprócz tego przygotowuje krótkie wycinki najciekawszych materiałów z meczów oraz bardzo atrakcyjne wizualnie zapowiedzi  kolejnych spotkań, które wykorzystujemy do promocji meczów.

Zapewniam, że usługi świadczone przez firmę Tres Event&Media charakteryzuje wysoka jakość i terminowość. Współpracę oceniam bardzo wysoko i polecam korzystanie z jej usług.

Klub Sportowy Toruń

Hokejowa Spółka Akcyjna

Paweł Żurawski